Помогите сделать номер:4,6(очень срочно)+смотрите фото очень срочно,малю вас

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Атау септік - Ауа райы,  Күз Ілік септік - Оқушылардың, Даланың Барыс септік - Сайысқа, сұрақтарға Табыс септік - Не нашла Жатыс септік -   Мектебімізде, бөлімімінде          6 номер -  Күзде жаңбыр жиі жауады. Біздің мектебімізде  "Алтын күз" іс шарасы өткізілді. Менің анам жеміс жидектен, көгөністерден дәмді тағамдар дайындады. Мектеп сайысына көп оқушылар қатысты.