Помогите сделать синтаксический разбор предложений (синтаксис талдау) 1.Радиодан өте тартымды музыкалық хабарлар беріліп тұрады. 2.Сіздерде ради...

Помогите сделать синтаксический разбор предложений (синтаксис талдау) 1.Радиодан өте тартымды музыкалық хабарлар беріліп тұрады. 2.Сіздерде ради...Помогите сделать синтаксический разбор предложений (синтаксис талдау) 1.Радиодан өте тартымды музыкалық хабарлар беріліп тұрады. 2.Сіздерде радио орталығы қай жерде орналасқан? 3.Радионы қосып жіберуді өтінемін. 4.Мен кешкілік радионы таңдауды ұнатамын. 5.Менің ағам-республикалық радионың ...
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
)))))))))))))))$$))))