Помогите! Синекдоха є в реченні а) знову загриміло, синім коренем вимальовувалась блискавка, розкрила шматок другого неба і згасла у хмарі б) він купить мені нові чобітки, і я почну їх носити ще до снігу... в) знову мигнула бли...

Помогите! Синекдоха є в реченні а) знову загриміло, синім коренем вимальовувалась блискавка, розкрила шматок другого неба і згасла у хмарі б) він купить мені нові чобітки, і я почну їх носити ще до снігу... в) знову мигнула блискавка раз і вдруге, ліс і зверху, і зсередини просвітився недобрим блакитнавим огнем.. г) я тепер лягаю і встаю, накупаний цими пахощами,-літо, літечко!... д) червоні чобітки зі шпорами пробігли повз нього.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
вона є в  другому реченні тобто в б)