Помогите складіть і запишіть три речення з прямою мовою на тему "Краєвид за вікном", використовуючи звертання!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Прокинувшись вранці я побігла до мами і запитала: "Матусю, що то таке прекрасне за вікном?" " Вночі був сніг, донечко, - ніжно промовила мама, - це він прикрасив наш двір білою ковдрою". " Такого красивого краєвида я ще не бачила!", - замрієно промовила я.
Гость
Коли я закінчила робити уроки, мій брат сказав мені: "Дивись! Як гарно за вікном!" Я не хотіла їти одна у магазин, мама мені сказала: "Доню, на вулиці дуже гарна погода. Пішли разом до магазину". Я подивилася у вікно і у мене захопило дух: "Мамо дивись, яка гарна погода на вулиці. Можна піти погуляти?"