Помогите сочинение на казахском языке на тему "Мен анам үшін не істей аламын?" Без слов я смогу для неё помыть посуду или прибраться дома.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мен өзімнің анама көптеген нәрсе істей аламын, ол жұмысынан шаршап келсе мен ыдыс-аяқ жуамын, үйдің ішін жинаймын. Мен анамды қатты жақсы көремін, анамның көңіл күйі болмаса мен оның көңіл күйін көтеруге тырысамын. Мен анамды бәрінен қатты жақсы көремін!