Помогите сочинение по казахскому, на тему мой любимый вид спорта!!! пожалуйста

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
спорт ол денсаулыкка пайдалы сондыктан спортпен шугылдану керек. Менин жаксы коретин спортым баскетбол. Маган бул спорт оте катты унайды.Мен кунде баскетболды ойнап отырамын.  Оскенде баскетболшы болам . Бул арманга кол жеткизип,казахстанды букил алемге танытамын.