Помогите сочинить предложения со словосочитаниями: - to get a discount - мати знижку - special offer - спеціальна пропозиція - to strike up acquintance with sb - зав'язати знайомство - to get a cultural improvement - отримат...

Помогите сочинить предложения со словосочитаниями: - to get a discount - мати знижку - special offer - спеціальна пропозиція - to strike up acquintance with sb - зав'язати знайомство - to get a cultural improvement - отримати культурне вдосконалення - to be associated with - бути асоційованим з - to be in favour of sth - ставати на захист\бути на користь - to present a constant diet of sth - презентувати постійні погляди на щось
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 Can i get a discount on this shoes? 2 I have a special offer for you. 3  I struck up acquintance with John yesterday. 4 ? 5? 6? 7?