Помогите составить, что-то на подобии, только про меня (имя Анна), (текст в таблице)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Где написано I play basketball … Это предложение не пиши Где написано I eat Jank food … Это тоже не пиши напиши : I eat a lot of Healthy foods like fruit and vegetables . There are low in calories and full of vitamins
Гость
My name is Anna. I think that survey is right. I like  to play volleyball very much and I want to play volleyball for school team. I eat many fruit and vegetables, because it is very useful. So I am a sport-girl.