Помогите составить диалог! 1 тапсырма! только пожалуйста грамотно! заранее благодарю

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
меним мектебимде ар турли спорт турлеринен шаралар отти. мысалы:футбол волейбол баскетбол устел тенисы меним сыныбым футбол мен волейболга катысты мектепте жулдели орынды меним сыныбым женип алды  кыздар командасы волейбол ойынынан финалга шыкт.биз оларга куаныштымыз.финалды барлыгы асыга кутуде.финал 1 апта дан кейн болады