Помогите составить диалог четырех сестер на английском. Тема любая. Объем не очень большой.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Good mooning, Marina!  -Good mooning, Anna.  -Has you done your yesterday's home work?  - Yes, sure. I give you now, wait for me please.  ...1 min...  -I' sorry, Marina forgot my home work in the car.  -Ohhh, Anna,Anna. Give me please your diary, i will write the letter to your parents see how you do you homework!  -O.K.