Помогите составить диалог на казахском на тему "«сіз» бен «сен»", пожалуйста!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-балам магазинге барп келші -ой ана мен ойын ойнап жатырмынгой сен барп келш балам үлкен кісіге сен деп сойлеуге болмайды -неге -уйат болады. - сонда не деуім керек -сіз деп сойлеу керек. -не үшін бәрібір емеспе - жок балам. сіз сыйластық пен сыпайылықтың белгісі.