Помогите составить диалог на казахском языке не тему ДЕНЬ НЕЗАВИСИМОСТИ

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
сәлем Тима сәлем Настя! қал-жағдайлар? Жаксы ал сен? өте жақсы!Мейраммен! Рақмет және сенің! Настя ал сен қашан  Тәуелсіздіктің куны  кай кунде  және кай жылда кабылданды? Әрине Тима ол 2009 жылдың 16 желтоқсанындакабылданды! Жарайсын Настя!Сау бол! Сау бол Тима