Помогите составить диалог на казахском языке с переводом на русский на тему в аптеке со словами лекарство аптека врач кашель грипп горло болит температура поднялась

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дарихана Сен:Калайсын ,Арина?ауырып калдын ба? Баска кыз немесе бала:оте нашар ,ауырып калдым . сен:дари алуга келдин ба? баска кыз:Ия ,Дариханага сол ушин кирдим. сен:Кай жерин аурып тур? баска кыз:меним тамагым ,грипп температурам котерлип кети. сен:Жазылып кет ,досым баска кыз ;Рахмет