Помогите составить диалог на татарском языке 2 темы :1)чья это книга ?1)бу китап кемнеке? 2)это моя книга .2)бу китап минеке. Помогите пожалуйста очень надо! ! !

Помогите составить диалог на татарском языке 2 темы : 1)чья это книга ? 1)бу китап кемнеке? 2)это моя книга . 2)бу китап минеке. Помогите пожалуйста очень надо! ! !
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Бу киминки китап? -Мен китап ханеден алдым. -Меракълы мы? -Эбет чокъ меракълы. -Не акъкъында китабын? -Эки адам инсанларгъа джан юректен ярдым эткенлерини анлатыла. -Сен бу китапны окъуп болдын мы? -Ёкъ достум, аз къалды окъуп битириджем. -Айсе сон магъа берерсын, мен де ону окъумагъа истейм. -Яхши достум.