Помогите составить на английском 4 предложения про себя с использованием. (I have lived, I have been, I have been learning, I have known, I have had)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I have lived in London since my childhood. I have just been to London. I have been learning English for many years. I have known my best friend for ages. I have always had long hair.