Помогите составить несколько предложений на казахском языке на тему:какие профессии имеют спрос на трудовом рынке,заранее спасибо:)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сәлеметсіз бе!......... спасибо и лучший ответ
Гость
Қазіргі кезде сұранысқа ие мамандық өте көп. Әркім өз қабілетіне байланысты болашақ мамандығын таңдайды. Қазіргі таңда заңгер, экономист, тілмаш, журналист, архитектор, дәрігер мамандығы сұранысқа ие.