Помогите составить объявление о продажи авто на английском языке, пожалуйста.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Hello, I'm Ekaterina.I would like to sell a car.My car is black and white colour.I want to sell a car, because I bought new.This car works very good, please, can you buy my car?Cost of car 1.000.000. If you interested in my sentence,can you call me to my number?*вставь номер*