Помогите составить по казахскому 4 вопроса с вариантами ответов

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) Компьютер ағылшынша қандай мағына береді? а. есептегіш. ← в. реттегіш с. сөйлегіш 2) Компьютер дәуірінің бастапқы кезеңдерінде компьютердің негізгі қызметі ... деп саналатын. а. реттеу в. жазу с. есептеу. ← 3) Компьютердің ең көп таралған түрі. а. көргіш компьютер в. сөйлегіш компьютер с. дербес компьютер. ← 4) Компьютерлер кез келген ... есепті шеше алмайды. а. реттік в. математикалық. ← с. садық ← - правильный ответ...