Помогите составить предложение из этих слов: Астана қаласы, Ақмола, бас қала, елорда, көркем, әсем саябақтар, сәнді ғимараттар, мемлекеттік мекемелер, Астаның көркіСпасибо заранее

Помогите составить предложение из этих слов: Астана қаласы, Ақмола, бас қала, елорда, көркем, әсем саябақтар, сәнді ғимараттар, мемлекеттік мекемелер, Астаның көркі Спасибо заранее
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Астана біздің бас қаламыз. Астана Қазақстан Республикасының елордасы.Астананың көркі жəне көркем жерлері:əсем саябақтар,сəнді ғимараттар,мемлекеттік мекемелер.