Помогите составить предложения с этими словосочетаниями: Футбол аланы,спорт шар

Помогите составить предложения с этими словосочетаниями: Футбол аланы,спорт шаралары,арнайы залдар,халык аралык жарыстар,кыскы азиада ойындары,шайболы хоккей,Алматын тургын дары,дене шыныктыру.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Бесинши ойыншы футбол аланына шыгып ойынга кирисип кетти. Биздин мектептен спорт шараларына катысып журген окушылар бар. Аса кымбат конактарга арнайы залдар дайындалган. Казирги кезде халык аралык жарыстар кобейп кетти. Былтыргы кыскы Азия ойындары кызу отти. Алматы тургындары оз каласын тазалауга ат салысты. Дене шыныктыру 3сабак болады. Желаю удачи