Помогите составить "рекламний вірш про лікарську рослину" про любое лекарственное растение. Спасибо.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ромашка (Ніна Воронюк)На ромашці білій про любов питають:Любить, чи не любить? Пелюстки зривають.Не скуби ромашку, їй цвісти весною,Говори з красою вічно мовчазною.
В ромашковім полі жайвори співають,І росу пахучу ночі сповивають.Скроплена дощами, вимита водою,Це світилка чиста в косах молодої.
Від весни до літа і в порі осіннійНею пахне купіль, нею пахне сіно.І в морози зимні пелюстки ті саміЗмалював Художник у віконній рамі.
Бог її плекає і вітри голублять,Як її полюбиш, то й тебе полюблять.Не скубіть ромашку, не топчіть ногами,Це любові квітка у зеленім храмі.