Помогите составить сочинение на тему "Життя кожної людини, шлях до самого себе" С?

Помогите составить сочинение на тему "Життя кожної людини, шлях до самого себе" С??ОЧНООООООО!!!!!!!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 Є люди, які свій сенс життя бачать у створенні власної міцної та люблячої родини. Створити таку сім’ю дуже важливо, адже лише в ній виросте здорова й вихована дитина. Сенс життя — це важкий і дуже важливий вибір, кожен робить його по- своєму, з огляду на свої індивідуальні можливості й здібності. «Життя окремої людини має сенс лише в тій мірі, наскільки вона допомагає зробити життя інших людей красивіше і шляхетніше. Життя священне; це, так би мовити, верховна цінність, якій підпорядковані всі інші цінності. » Перегляд буктрейлеру «Марина Павленко «Русалонька із 7-В, або Прокляття роду Кулаківських»