Помогите составить стишок про екоторбину, видмову вид пластику

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Пластик - це зброя шкідлива, Тому її забороняють в багатьох країнах. А чому у нас його дозволяють? Чому на ринки пропускають? Чому продаж не контролюють? Чому час на дурню марнують? Екоторбина - гарна заміна Пакетам пластиковим,і іншим торбинам. Для природи - безпечна. Для довкілля не шкідлива,безперечно. Давайте допоможем природі. Наша підтримка завжди в нагоді!