Помогите! Составьте сочинени на казахском языке, из 6-7 предложений на тему: Использование воды. На казахском!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Су адам омириндеги ен кажет оним болып табылады.Су курамында коптеген минералдар бар.Казирги заманда су кунделикти тиршилiкке таптырмас комекшI.Су iшуге жарамды болу ушин коптеген тазартулардан оттеди.Мундай тазартуларды артурли заводтар откизеди.Галымдардын айтуы бойынша адам таулигине 2-2.5литр мы ишуi кажет.