ПОМОГИТЕ СРОЧНО!!! 20 БАЛОВ У людини дальтонізм — рецесивна, зчеплена з Х-хромосомою ознака. Альбінізм (відсутність пігментації) зумовлений аутосомним рецесивним геном. В одній родині, де чоловік та жінка нормально пігментовані...

ПОМОГИТЕ СРОЧНО!!! 20 БАЛОВ У людини дальтонізм — рецесивна, зчеплена з Х-хромосомою ознака. Альбінізм (відсутність пігментації) зумовлений аутосомним рецесивним геном. В одній родині, де чоловік та жінка нормально пігментовані та мають нормальний зір, народився син з обома аномаліями. Вкажіть генотипи батьків. Якою може бути ймовірність прояву обох аномалій у другого сина? Якою може бути ймовірність народження наступного разу здорово! дівчинки? ( ХD — нормальний зір, Xd — дальтонізм, В — нормальна пігментація, b — альбінізм).
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
у дівчат рідко коли буває така хвороба як дальтоніз бо в них хх набір хромосом і тому коли руйнується якась структура то одна х хромосома може перекрити цю поломку. А в чоловіків ХУ тип хромосом тому якщо виникають якісь зміни або ж поломки то вони не можуть перекритись однією з цих хромосом бо ж вони мають різну структуру. Тому ймовірність того що наступного разу народиться здорова дівчинка велика майже 100 %