Помогите срочно акро вирш на имя дмитро на украинской мове дою 20 баллов

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дорогами ходить І пливе по річкам Маршрути долає А людям годить
Гость
Летить, летить поздравокІз заходу і на схід.Побажання для ДімиТеж не промчать повз.Ось вони, скоріше тримай,Але як кінь, дивись, чи не жита.Всі друзі тобі бажають,Щоб життя здавалося раєм:Дача, яхта, всюдихід,Літак і теплохід,Євро мільярд в кишені,Жити на Мальті чи в Панамі ...Загалом, щоб мрії збувалися,Всі бажання виконувалися.