Помогите срочно !!! эссе по казахскому языку на тему Зергерды буйымдар

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Зергерлік бұйымдар бұрыннан келе жаткан салт дастүр жанеде казак кыздары ашекей бұйымдарды көп такан олар сакина сырга и саукеле осы казак кыздарыннын дастурлері болған.Олар зеңгерлерге əшекей бұйымдар жасаткан. Казак кыздары сол ашекеймен адемі болып туседі :)Олар неше турлі буйымдар жасайды.зергерлер бурында тек кыздарга емес улдаргада кылыш жане баска да куралдар жасаған....