Помогите срочно! Мені треба написати власне закінчення до повісті Миколи Вінграновського "Сіроманець!" Срочно!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Окончание может быть и таким: Сашко підійшов  до Чепіжного. І сказав, що вовк більше не їстиме його худобу. А Чепіжний не чіпатиме Сіроманця. З того часу Сашко й Сіроманець були нерозлучними друзями.