Помогите срочно надо плиззз! составить предложения со словами биреу, кейбиреу, кайсыбыр, кайсыбиреу, элдеким, бирдеме, элдекашан

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
тун ішінде біреу есік какты. сапырылыс кезінде кезекте турганда сомкені кайсыбырынын алганы білінбей калды. теректін артынан элдекім корінгендей болды. гул сатушыга тарсырысты алдекашан беріп койганмын.