Помогите срочно написать сочинение на казахском на тему"Мой друг"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
менин досымнын аты ....... Ол менин бала кезден берги жакын досым ол оте адеми акылды баска достарыннын арасында оте сыйлы би билегенди ан айтканды жаксы кореди сурет салганды да жаксы кореди её жаксы коретин сабагы ....... досым екеуимиздин один талгамымыз катты уксайды