ПОМОГИТЕ!!!! СРОЧНО!!!! нужно составить 8 предложений с біріккен сөздер. МНЕ НУЖНО ПРЕДЛОЖЕНИЯ А НЕ ПРАВИЛО

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сарыарқаның табиғаты тамаша. Жансұлу өте əдемі қыз. Сырдария өзені Азияда орналасқан. Мен інімнің қаласап əперуін өтіндім. Гүлжан сабаққа келген жоқ. Данагүл жаңа қалам алды. Жазда Ақсу өңіріне барамын. Жанбота мектепке келмеді.