ПОМОГИТЕ СРОЧНО, ПЕРЕВЕДИТЕ НА КАЗАХСКИЙ ПОЖАЛУЙСТА, 20 БАЛЛОВ Моя любимая вещь - это рюкзак. В нём переносят вещи. Это очень удобно. С рюкзаком можно ездить путешествовать. Они бывают разных цветов. С рюкзаком ходят в школу.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Менің ең сүйіті затым- жолдорба.Ол арқылы заттарды тасиды.Бұл өте ыңғайлы.Жолдорбамен саяхатқа шығуға болады.Ол əртүрлі түсті болады.Жолдорбамен мектепке барады.