Помогите срочно пожалуйста просклонять на казахских падежах слова умэт и дарэгер умоляю мне нужно срочно!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Атау септік умэт нудевое окончание  дарегер нулевое окончание Ілік септік умэтнің , дарегерның барыс септік умэтқа ,дарегерге Табыс септік умэтны ,дарегерды Жатыс септік  умэтта, дарегерде Шығыс септік умэтнан, дарегернен Көмектесі септік умэтмен, дарегермен