Помогите срочно З'ясуйте,у якому рядку наведено тільки ті прикметники,від яких неможливо утворити ступенів порівняння. 1.Лагідний,стійкий,грандіозний,величний,мовчазний. 2.Босий,німий,злющий,премудрий,порожній. 3.Лисий,чалий,н...

Помогите срочно З'ясуйте,у якому рядку наведено тільки ті прикметники,від яких неможливо утворити ступенів порівняння. 1.Лагідний,стійкий,грандіозний,величний,мовчазний. 2.Босий,німий,злющий,премудрий,порожній. 3.Лисий,чалий,надпотужний,біленький,вразливий. 4.Мертвий,бордовий,малуватий,відважний,бережливий. 5.Голий,фіолетовий,вороний,замалий,запопадливий.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
2.Босий,німий,злющий,премудрий,порожній.