Помогите сроооочнооо пожалуйста read the job advertisement and write a formal letter of application for the job(5 sentences) letter of application for the and say where you saw the advertisement why you want the job. Describe y...

Помогите сроооочнооо пожалуйста read the job advertisement and write a formal letter of application for the job(5 sentences) letter of application for the and say where you saw the advertisement why you want the job. Describe your personal qualities and work experience. The information does not have to be true. The South East Times, 22nd June VACANCIES IN CATERING The Old Harbour fish restaurant needs part-time waiters for the busy summer season. We need smart, reliable friendly and hard-working people, who are able to work well in a team Please send a formal letter of application to
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
прочитайте объявление и написать официальное письмо-заявку на работу(5 предложений) письмо-заявку на и сказать, где вы увидели рекламу, почему вы хотите получить эту работу. Опишите ваши личные качества и опыт работы. Информация не обязательно должна быть правдой. Юго-Восток Таймс, 22 июня вакансий в сфере общественного питания ресторан Олд-Харбор рыбы должен по совместительству официанты для оживленного летнего сезона. Нам нужен умный, надежный приветливые и трудолюбивые люди, которые умеют хорошо работать в команде пожалуйста, присылайте официальное письмо-заявку в