Помогите! Thise.......Colin's T-shirt. These.....Carol's roller skates. This is Mr Evans...... These are Mrs Evans....... These jeans...........Carol's......... are Colin's. This pullover isn't Colin's. ............. is M...

Помогите! Thise.......Colin's T-shirt. These.....Carol's roller skates. This is Mr Evans...... These are Mrs Evans....... These jeans...........Carol's......... are Colin's. This pullover isn't Colin's. ............. is Mr Evans. Пожалуйста очень нужно))))))
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 is 2 are  3 t-shirt 4 roler skates  5are 6 these 7it