ПОМОГИТЕ , ТОЛЬКО ЕСЛИ ТОЧНО ЗНАЕТЕ!

Гость
What time is it?/What is the time? How does he get /go to school? Where does he go every day? What time does Miami 7 start? What time does she usually go to bed ?