Помогите тут не сложно даю 10 баллов 4 класс Прочитай и спиши речення, дописуючи закінчення. 1. Доторкнутися котик.., біл.., невеличк.., дорук.., до ротика, до моєї щічки.. . 2. Під жовт.. осикою, блискуч.. та слизьк.., родино...

Помогите тут не сложно даю 10 баллов 4 класс Прочитай и спиши речення, дописуючи закінчення. 1. Доторкнутися котик.., біл.., невеличк.., дорук.., до ротика, до моєї щічки.. . 2. Під жовт.. осикою, блискуч.. та слизьк.., родиною велик.. розсілись маслюк.. .
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
котиком біленьким невеличким до руки до ротика до щічки жовтою осикою блискучі та слизькі родиною великою розсілись маслюки
Гость
1. Доторкнуться котики, білі, невеличкі, до руки, до ротика, до моєї щічки. 2. Під жовтою осикою, блискучі та слизькі, родиною великою розсілись маслюки.