Помогите!!! Утворити всі можливі форми ступенів порівняння прикметників.щирий, товстий, широкий, гарний
Помогите!!! Утворити всі можливі форми ступенів порівняння прикметників.
щирий, товстий, широкий, гарний
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
вищий ступінь проста форма: щирий-щиріший, товстий-товстіший, широкий-ширший, гарний-гарніший. вищий ступінь складена форма: щирий-більш щирий, товстий-менш товстий, широкий-більш широкий, гарний-менш гарний.найвищий ступінь проста форма: щирий-найщиріший, якнайщиріший, щонайщиріший;товстий-найтовстіший,якнайтовстіший, щонайтовстіший; широкий-найширший, якнайширший, щонайширший; гарний-найгарніший, якнайгарніший, щонайгарніший.найвищий ступінь складена форма: щирий-найбільш щирий,товстий-найменш товстий,широкий-найбільш широкий, гарний-найменш гарний.