ПОМОГИТЕ вислови про землю

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Земля родюча-Держава квітуча,Віддавай землі борг - буде толк,Без господара - земля повна сирота,Земля тарілка що покладеш той і візмеш,Земля хочь і корме але і сама їсти просе
Гость
Скільки років землі — і мільярд, і мільйон, а яка вона й досі ще гарна!   Л. Костенко   Земле, поорана горем, Лихом засіяна чорним! М. Рильський   Якщо тебе ніколи не охоплювало бажання обійняти всю землю, прилащити бродячого собаку, підняти із землі зірваний листок і цілувати його — значить, ти ще не любив.   Г. Тютюнник   Людині потрібні не три аршини землі, не садиба, а вся земна куля, вся природа, де на просторі вона могла б проявити всі свої властивості свого вільного духу.   Антон Павлович Чехов   Покоління відходить, й покоління приходить, а земля віковічно стоїть! Старий Заповіт (Екл. 1.4)   Коли наші нащадки побачать пустелю, на яку ми перетворили Землю, яке виправдання вони знайдуть для нас? Айзек Азимов