Помогите выделить корень и всё такое слова бi3ге,алдында,бiлетiн,шашты,немесе заранее спасибо:)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Бізге Біз-түбір ге септік жалғау Барыс септік) Алдында- Алды-түбір, -нда -септик жалгау(Жатыс септик) Билетин - Бил - туб!р,-етин -журнак Шашты-Шаша-тубир, -ты септик жалгау(Табыс септик) Немесе- все слово корень.