Помогите выписать 8 предложений с вопросом и отрицанием. вот текст.Hi linda Thanrs for your email.How are you.l*m doing my homework. All the family are here and are busy too.Mums in the living room.She*s making some phone cal...

Помогите выписать 8 предложений с вопросом и отрицанием. вот текст.Hi linda Thanrs for your email.How are you.l*m doing my homework. All the family are here and are busy too.Mums in the living room.She*s making some phone calls.Dad*s working in the darden.lt*s hard work.My little brother Tom is helping him.He*s planting some flowers.My sister zoe is having a good time though.She*s playing games with her friend. What are you doind.Any plans for Sunday.Write back soon. Love Rosie
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ООО .. какая программа в школе и какой класс?