ПОМОГИТЕ ЗДЕЛАТЬ ВОПРОСЫ HAVE YOU EVER SEEN AT EAGLE?HAVE YOU REED THE STOR IN THE READER?HAVE YOU EVER SEEN A HBNTING EALES ?

Гость
Ссссделать!!! Have you ever seen an eagle? Have you read the story in the reader? Have you ever seen a hunting eagles?