ПОМОГИТЕ!!!!Кролик за день з'їдає 1,5 кг трави. Чи наїсться кролик, якщо мішок із травою, яку йому заготовив господар, важить 0,018 Н?

ПОМОГИТЕ!!!! Кролик за день з'їдає 1,5 кг трави. Чи наїсться кролик, якщо мішок із травою, яку йому заготовив господар, важить 0,018 Н?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дано F=0,018 Н   m- ? m=F/g=0.018/10=0.0018 кг явно это мало для кролика Но думаю вы ошиблись Если F=0,018 кН=18 Н m=F/g=18/10=1,8 кг Кролик точно наїсться так как Кролик за день з'їдає 1,5 кг трави. Кролики это не только ценный мех но и 3-4 кг легко усвояемого мяса..