Помогите:Мария купила учебник, конфеты и игрушку, и заплатила за все 61 грн. Игрушка стоила в 6 раз больше конфет, а учебник-на 3 грн меньше, конфет. Сколько гривень стоили конфеты?

Помогите: Мария купила учебник, конфеты и игрушку, и заплатила за все 61 грн. Игрушка стоила в 6 раз больше конфет, а учебник-на 3 грн меньше, конфет. Сколько гривень стоили конфеты?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Игрушка стоит 48, конфеты 8, учебник 5
Гость
Цю задачу розв'яжемо рівнянням. Нехай конфети будуть х, тоді ігрушка буде х*6, а учебник буде х-3. Тоді маємо таке рівняння. х+(х*6)+(х-3)=61 х+6х+х-3=61 8х-3=61 8х=61+3 8х=64 х=8-стільки Марія заплатила за конфети 8*6=48- стільки Марія заплатила за ігрушку 8-3=5- стільки Марія заплатила за учебник А тепер провіримо рівняння 8+(8*6)+(8-3)=61