ПОМОГИТЕ!!!!Написать ответ на вопрос How much are you like an average Russian teenager?(Сильно ли ты похожа на российского подростка)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I am very much like an average Russian teenager. I like to wear jeans and snikers. I like to spend time with my friends. I enjoy going to pizzeria with my parents. I like listening to the music. I also usually take photos and send them via Internet to all of my friends. That's why I  think I am an average Russian teenager.