Помогите,очень срочно нужно Визаначити тип речення (спр,або сср) зі схемою 1)Хоч би хто й захотів мені повірити, на врядчи зважеться. 2)У праці будь не переможним, якщо бажаєш стать замужнім. 3)Коли б візка не сказала,то б і ні...

Помогите,очень срочно нужно Визаначити тип речення (спр,або сср) зі схемою 1)Хоч би хто й захотів мені повірити, на врядчи зважеться. 2)У праці будь не переможним, якщо бажаєш стать замужнім. 3)Коли б візка не сказала,то б і ніки не зламала. 4)Щасливий я,що народився на твоєму березні,що пив у незабутні роки твоєю м'яку,веселі,сиву воду. 5) От і прощай,літо,бо зима одразу впала на голову 6)Дерево благають,щоб парості розпустило в їхнім бідним краю.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1- допустове 2 умовне 3 часу 4 причини 5 причини 6 мети