Помогите!перебудуй розповидни речення у спонукальними любимо свою землюза партою треба сидити ривнокожна людина повинна берегти ридну природупред iжею треба мити руки

Помогите! перебудуй розповидни речення у спонукальни ми любимо свою землю за партою треба сидити ривно кожна людина повинна берегти ридну природу пред iжею треба мити руки
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Любіть свою землю. За партою сидіть рівно. Людино, бережи рідну природу. Мийте ріки перед їдою.