Помогите!!!!плиз!!!! Яку масу заліза можна добути з 354г ферум (ll) хлориду FeCl2?
Помогите!!!!плиз!!!!
Яку масу заліза можна добути з 354г ферум (ll) хлориду FeCl2?
Ответ(ы) на вопрос:
FeCl2 + Mg --> Fe + MgCl2
n (FeCl2)= n (Fe) = 354/(56+35,5*2)= 2,79 моль
m (Fe)= 2,79* 56= 156,24 г
Не нашли ответ?
Похожие вопросы