Помогите,пожалуйста!) Нужно отгадать слово 2. Read forward,- I am a demon; Read backward,- You existed in the past .1. Read forward,- I am a part of the body; Read backward,- I am jelly 2 Read forward,- I am a numeral; Read bac...

Помогите,пожалуйста!) Нужно отгадать слово 2. Read forward,- I am a demon; Read backward,- You existed in the past .1. Read forward,- I am a part of the body; Read backward,- I am jelly 2 Read forward,- I am a numeral; Read backward,- I am sport equipment.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
2. Read forward,- I am a demon; Read backward,- You existed in the past - devil  - lived .1. Read forward,- I am a part of the body; Read backward,- I am jelly - leg - gel 2 Read forward,- I am a numeral; Read backward,- I am sport equipment. - ten - net